Serwis

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny serwis kotłów gazowych. Jako doświadczeni specjaliści z piętnastoletnim doświadczeniem mamy wyjątkową wiedzę na temat szerokiej gamy urządzeń gazowych, wykorzystywanych na co dzień w polskich domach. Przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne, naprawiamy uszkodzone sprzęty, a także wymieniamy zniszczone komponenty na oryginalne zamienniki. Nasza regularnie szkolona kadra pracowników zajmuje się również profesjonalnym montażem urządzeń gazowych. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się ze świadczonymi przez nas usługami.

Profesjonalny montaż z gwarancją – dlaczego warto z niego skorzystać?

Oprócz inwestycji w ciągłe szkolenia nasza firma inwestuje także w wysokiej klasy narzędzia, które przyspieszają czas realizacji zleceń oraz dają Państwu gwarancję, że wykonane instalacje będą służyć latami bez ryzyka awarii.Nie od dziś wiadomo, że montaż piecyków gazowych, nawet z użyciem załączonej instrukcji, nie należy do prostych zadań. Brak odpowiednich narzędzi oraz wiedzy praktycznej może doprowadzić do wielu nieprawidłowości w procesie montażu. Skutki takich działań są nierzadko bardzo przykre – zainstalowany piecyk może bowiem pracować z mniejszą efektywnością. Wzrasta też ryzyko zatrucia domowników czadem, a w najgorszym wypadku – nawet wybuchu. Stawiając na usługi profesjonalnych instalatorów, unikną Państwo jakichkolwiek problemów, zapewniając bezpieczeństwo oraz komfort cieplny wszystkim domownikom. Po zakończonych pracach montażowych zawsze sprawdzamy poprawność działania zainstalowanego urządzenia.

Serwis podgrzewaczy i piecyków gazowych

Jedną z podstawowych rzeczy, o których powinien pamiętać klient, jest coroczny serwis urządzenia gazowego – niezależnie od tego, czy jest to kocioł grzewczy, czy podgrzewacz gazowy.Regularne przeglądy techniczne pozwolą bowiem na zauważenie wszelkich nieprawidłowości, zanim zdążą się one przerodzić w poważne problemy. Coroczny serwis kotłów gazowych zapobiega awariom urządzeń – uniemożliwiającym chociażby nagrzanie się grzejników do odpowiedniego poziomu lub uruchomienie sprzętu grzewczego. Zajmujemy się serwisowaniem piecyków i podgrzewaczy najpopularniejszych marek, takich jak Junkers, Buderus, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier, Duval, Ferroli czy Ariston. Posiadamy dużą ilość części zamiennych do urządzeń tych producentów, co pozwala nam na błyskawiczną wymianę zniszczonych komponentów.

Kompleksowa modernizacja instalacji i urządzeń grzewczych – co sprawia, że warto ją rozważyć?

Oprócz tworzenia instalacji w nowo wybudowanych obiektach nasza firma zajmuje się również modernizacją istniejących instalacji i źródeł ciepła. Pomagamy także w doborze najlepszych rozwiązań, zgodnie z zaplanowanym budżetem inwestora.Zależy nam bowiem, aby zapewnić Państwu bezpieczną i wydajną instalację grzewczą – bez względu na wiek budynku. Każdą modernizację poprzedzamy dokładną kontrolą stanu rur oraz urządzeń gazowych. Wnikliwa analiza oraz zapoznanie się z indywidualnymi oczekiwaniami klientów pozwalają nam na wspólne znalezienie najskuteczniejszej opcji. Przed montażem piecyków gazowych przeprowadzamy ich konfigurację, aby móc je w pełni dostosować do Państwa potrzeb.

Sprawna modernizacja, przeprowadzona pod okiem doświadczonych ekspertów, niesie za sobą szereg istotnych korzyści. Pierwszą z nich jest mniejsza emisja szkodliwych substancji do atmosfery, co pozwala na przyczynienie się do poprawy stanu naszego klimatu i powstrzymania postępującego efektu cieplarnianego. Wymiana starej instalacji na nową to także większe oszczędności – związane ze zmniejszeniem utraty generowanego ciepła oraz redukcją zużycia paliw grzewczych. Ogromną zaletą modernizacji jest także większe bezpieczeństwo domowników. Nowoczesne modele odznaczają się bowiem lepszymi i sprawniej działającymi zabezpieczeniami, na czele z ochroną przed zaczadzeniem. Oferujemy również nowatorskie urządzenia z funkcją sterowania automatycznego.

Montaż i czyszczenie chemicznych instalacji grzewczych

Na życzenie naszych klientów wykonujemy również instalacje centralnego ogrzewania, wodne, gazowe oraz kanalizacyjne. Nasze usługi opieramy o wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój w zakresie techniki grzewczej. Specjalizujemy się w montażu nowoczesnych systemów grzewczych, oferując przy tym profesjonalny przegląd urządzeń gazowych z użyciem aparatury termowizyjnej. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że instalacja oddana do użytku będzie odznaczać się bezawaryjnością pracy, nawet przy częstej eksploatacji. Świadczymy szereg kompleksowych usług: obejmujących chociażby regulację grzejników i ogrzewania, montaż inteligentnych systemów grzewczych czy też uszczelnianie miejsc, przyczyniających się do nadmiernej utraty generowanego ciepła.

Nasza oferta to także profesjonalne czyszczenie chemiczne instalacji c.o. (centralnego ogrzewania) oraz c.w.u. (ciepłej wody użytkowej). Wykorzystując nowoczesne pompy z filtrami magnetycznymi, a także specjalistyczne chemikalia, przeznaczone do oczyszczania różnego rodzaju rur, usuwamy z instalacji nagromadzony osad oraz produkty korozji. Po zakończonym czyszczeniu przeprowadzamy kontrolę stanu układu, po czym zabezpieczamy go specjalistycznymi środkami – zapobiegającymi korozji rur.

ariston thermo group piecyki gazowe montaż i serwis
hermann piecyki gazowe montaż i serwis
junkers piecyki gazowe montaż i serwis
beretta service piecyki gazowe montaż i serwis
vaillant piecyki gazowe montaż i serwis