Podgrzewacze Gazowe

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór nowoczesnych podgrzewaczy gazowych zaprojektowanych przez wiodących producentów. Świadczymy przy tym wiele dodatkowych usług obejmujących montaż zakupionego urządzenia, przeglądy techniczne, naprawę oraz modernizację. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad piętnastu lat, zapewniając naszym klientom najwyższy standard przeprowadzanych prac. Nasi doświadczeni specjaliści mają ogromną wiedzę zarówno o piecykach łazienkowych i pozostałych komponentach instalacji grzewczych, jak i technikach montażowych. Jesteśmy dzięki temu w stanie przeprowadzić montaż urządzeń zarówno w nowych budynkach, jak i starych kamienicach. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

podgrzewacze gazowe - montaż, sprzedaż naprawa - Serwis junkers

Najnowocześniejsze podgrzewacze gazowe na rynku!

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór podgrzewaczy, zarówno typu jednopunktowego obsługującego jeden kran, jak i wielopunktowego podgrzewającego wodę we wszystkich punktach jej poboru. Dzięki temu bez trudu znajdziesz pośród nich rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w Twoim domu czy mieszkaniu. Oferujemy podgrzewacze gazowe z zamkniętymi komorami spalania zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowników. Co więcej, urządzenia wchodzące w skład naszego asortymentu wyróżniają się przy tym niskim zużyciem paliwa, zapewniając tym samym większe oszczędności, nawet podczas sezonu grzewczego. Nie wymagamy przy tym od naszych klientów wiedzy na temat montażu i konfiguracji tego typu urządzeń. Po dostarczeniu podgrzewacza nasi specjaliści pomogą Ci w jego zainstalowaniu oraz konfiguracji.

Profesjonalny serwis podgrzewaczy gazowych

Pamiętajmy, że piecyki łazienkowe wymagają regularnego sprawdzania stanu technicznego, nawet wtedy, gdy ich praca pozostaje niezakłócona. Zaleca się, aby dokonywać kontroli ich stanu raz w roku. Unikną Państwo w ten sposób przykrych niespodzianek takich jak samoistne wyłączanie się urządzenia lub niedostateczne podgrzanie wody. Dlatego oferujemy profesjonalny serwis podgrzewaczy gazowych. Oprócz przeprowadzenia przeglądu technicznego nasi specjaliści wymienią również uszkodzone części oraz naprawią awarie uniemożliwiające prawidłową pracę urządzenia. Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz środkom do czyszczenia chemicznego jesteśmy w stanie przywrócić instalację grzewczą do stanu używalności przy możliwie najkrótszym czasie zakończenia niezbędnych prac. Zachęcamy szczególnie do konserwacji podgrzewacza przed rozpoczęciem sezonu grzewczego – zapewni mu to bezawaryjność pracy w najistotniejszym dla jego pracy okresie.

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli szukasz niezawodnego podgrzewacza do swoich czterech kątów lub szukasz fachowca, który naprawi piecyk w łazience, skontaktuj się z naszym zespołem. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych urządzeń grzewczych podczas zakupu nowego domu lub modernizacji zaś w przypadku serwisu podgrzewaczy gazowych – bezzwłocznie rozwiążemy Twój problem. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i przekonaj się, dlaczego warto postawić na najlepszych!