Co nas wyróżnia

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oraz naprawie piecyków gazowych. Jesteśmy obecni na rynku już od ponad piętnastu lat, realizując zlecenia zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Zgrana, doświadczona kadra pracownicza, nowoczesne wyposażenie, duży wybór kotłów gazowych oraz przystępne ceny usług sprawiają, że z każdym rokiem grono naszych zadowolonych klientów ulega regularnemu powiększeniu. Oto najważniejsze powody, dla których warto postawić właśnie na nas!

piecyki gazowe montaż i serwis

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się nie tylko naprawą piecyków gazowych, ale także prowadzimy serwis tych urządzeń. Jeśli kupiłeś nowy piecyk gazowy, nie próbuj sam podpinać instalacji gazowej – to nie jest dobry pomysł. Sprawnie i szybko uruchomimy Twój piecyk, ponieważ naprawa Junkersów lub piecyków innych firm to dla nas bułka z masłem. Wreszcie będziesz mógł korzystać z ciepłej wody i regulować interesujące Cię parametry. Przeprowadzamy montaż piecyków łazienkowych oraz pozostałych komponentów instalacji grzewczej, wykorzystując w tym celu najnowocześniejszy sprzęt. Stawiając na nasze usługi, zyskujesz stuprocentową gwarancję bezpieczeństwa oraz szybkiego zakończenia prac montażowych.

Profesjonalny serwis

Naprawa piecyków gazowych to nie tylko usuwanie błahych usterek – to także wymiana kotłów gazowych. Naprawa Junkersa lub pieca innej marki nie zawsze jest prosta – czasami wymaga on przeczyszczenia i ustawienia odpowiednich funkcji. Nasz serwis wykona te czynności i jeszcze przygotuje Twój piecyk na zimę. 

Dlaczego powinieneś pomyśleć o naprawie piecyków gazowych, kiedy nadchodzą chłodniejsze pory roku? Ponieważ to dla nich sprawdzian dobrego działania. Kiedy jest zimno, czad wdziera się do mieszkań. Specjalny czujnik pozwoli kontrolować jego poziom, a kiedy przekroczy on dozwolony próg, zostaniesz o tym powiadomiony. Podczas napraw Junkersów, wymagających wymiany komponentów, sięgamy wyłącznie po oryginalne części – zapewniające urządzeniu wieloletnią efektywność.

Wyłącznie sprawdzone marki!

U nas kupisz piecyki i czujniki czadu. Ogromny wybór na pewno pozwoli Ci dobrać urządzenie, które będzie dopasowane do Twoich wymagań. Szczególnie że wszystkie piecyki łazienkowe wchodzące w skład naszego asortymentu podlegają indywidualnej konfiguracji. Mamy w ofercie wysokiej jakości urządzenia – wyślemy je do Ciebie po zakupie tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim proponujemy Ci naprawę i sprzedaż piecyków takich firm jak: Junkers, Buderus, Vaillant, Beretta, Termet, Saunier, Duval, Ferroli, Ariston i innych. Od początku naszej działalności wierzymy bowiem, że sprzedaż kotłów gazowych powinna umożliwić wszystkim klientom korzystanie z najlepszych możliwych rozwiązań. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!