Serwis Junkers – Siemianowice Śląskie

Serwis pieców gazowych jest ważną czynnością zapobiegającą awariom i powinien być traktowany priorytetowo. Niektórzy właściciele domów uważają, że rozwiązywanie problemów w miarę ich pojawiania się jest tańsze, a kotły, podobnie jak samochody, mogą często działać przez lata bez serwisowania. Jednak ich wydajność spada z czasem, a  niekonserwowane urządzenia grzewcze mogą stawać się zagrożeniem dla zdrowia, a nawet życia domowników. Jeśli urządzenie wytwarzające ciepło zostało niewłaściwie zamontowane lub uległo awarii, istnieje duże ryzyko wycieku gazu, pożaru, eksplozji i zatrucia tlenkiem węgla. Przegląd techniczny piecyków i instalacji gazowych jest zatem opłacalny, zarówno z punktu widzenia zdrowia, jak i finansów.

W firmie Term Instal Technika Grzewcza oferujemy naprawę pieców w Siemianowicach Śląskich. Serwisujemy urządzenia od takich producentów jak m.in. Vaillant, Junkers, Ariston czy Viessmann. Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie i serwis potwierdzamy odpowiednimi  certyfikatami. Konserwacja powinna być powtarzana co roku — najlepiej wczesną jesienią, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. 

Montaż instalacji gazowych w Siemianowicach Śląskich

Serwis i naprawa pieców gazowych to niejedyne usługi w naszej kompleksowej ofercie. Wykonujemy również instalacje gazowe na gaz ziemny i LPG. Niezależnie od tego, czy planujesz termomodernizację, czy jesteś na etapie budowania swojego wymarzonego domu, możesz zlecić nam wykonanie przyłącza gazu i montażu urządzeń grzewczych. Nasi inżynierowie przeprowadzą również różne testy wymagane dla określonych typów kotłów gazowych, zgodnie z dobrymi praktykami i wytycznymi od producenta. Zgodnie z prawem urządzenia gazowe i przyłączone do nich przewody rurowe, liczniki i sprzęt muszą być instalowane przez licencjonowanego instalatora. Nieprawidłowa instalacja może mieć poważne konsekwencje. Nie ryzykuj! Skontaktuj się z naszym biurem już dziś, aby omówić warunki współpracy!