Piec gazowy Bytom – kiedy konieczna jest naprawa?

Wszystkie piecyki i kotły gazowe powinny być serwisowane przynajmniej raz w roku. W trakcie okresowego przeglądu przed sezonem grzewczym serwisant zbada stan urządzenia i przygotuje piecyk gazowy do intensywnego użytkowania w nadchodzących miesiącach.

Serwis trzeba także wezwać natychmiast, jeśli dojdzie do awarii pieca. Zatem kiedy nie warto czekać z serwisem piecyka gazowego?

  • Gdy w mieszkaniu czuć intensywny zapach gazu – w takiej sytuacji należy jak najszybciej wezwać serwisanta. Jeśli czujesz zapach gazu, zadzwoń i jak najszybciej umów się z naszym serwisantem na wizytę.
  • Gdy pojawi się nieszczelność lub dojdzie do wycieku – wycieki i wyraźne ślady nieszczelności alarmują, że należy dokładnie sprawdzić wszystkie połączenia. Zwlekanie z naprawą może doprowadzić do powstania poważniejszych uszkodzeń, których usunięcie pochłonie więcej czasu i środków.
  • Gdy wystąpi problem z uruchomieniem piecyka gazowego – wówczas trzeba się umówić z serwisantem na przegląd i konserwację piecyka.

Prowadzimy serwis pieców gazowych na terenie Bytomia i okolic. Nasza firma zapewnia krótkie terminy realizacji przeglądów i dobre ceny. Zadzwoń i już dziś umów się na przegląd lub naprawę Twojego pieca gazowego.

 

Piecyki gazowe Bytom – skorzystaj z usług ekspertów

Dlaczego warto korzystać z usług naszego serwisu?

  • Nasz doświadczony zespół specjalistów zajmuje się budową instalacji i montażem nowoczesnych ekologicznych pieców gazowych.
  • Mamy uprawnienia do instalacji gazowych i montażu pieców.
  • Dysponujemy częściami zamiennymi i akcesoriami do praktycznie wszystkich modeli piecyków gazowych, jakie są użytkowane przez mieszkańców Bytomia. Dzięki temu naprawa piecyków nie stanowi dla nas problemu.
  • Wykonujemy serwis i przeglądy gwarancyjne nowych piecyków gazowych oraz konserwacje i naprawy używanych pieców.

Zadzwoń i dowiedz się, co możesz zyskać, wybierając nasz serwis piecyków gazowych w Bytomiu.