Serwis Junkers Katowice

Naprawa piecyka Junkers przez naszą firmę to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Od wielu lat prowadzimy serwis Junkersa oraz innych pieców gazowych na terenie Katowic i okolicznych miejscowości. Jeżeli mieszkasz w stolicy województwa śląskiego i masz piecyk gazowy Junkersa lub innej marki, zadzwoń do nas i dowiedz się, ile kosztuje profesjonalny serwis Twojego urządzenia. Chętnie podpowiemy Ci także, czy możesz zyskać na wymianie pieca na nowy.

Nasza firma oferuje fachowy serwis starszych modeli Junkersa oraz montaż, naprawę i przegląd nowych piecyków Junkers, Bosch i wielu innych marek.

Naprawa Junkersa Katowice i serwis piecyków – co trzeba wiedzieć?

Piecyki łazienkowe oraz te znajdujące się w innych pomieszczeniach należy serwisować przynajmniej raz na rok. Przeglądem i przeprowadzeniem ewentualnych napraw powinien zająć się uprawniony do tego serwisant. Dobrym wyborem jest zlecanie serwisu naszej firmie. Naprawiamy i montujemy piece gazowe na terenie Katowic i okolicznych miast. Na liście usług serwisowych realizowanych przez naszą firmę znajdują się m.in.:

  • naprawa piecyków gazowych na terenie Katowic – wymiana zużytych elementów, czyszczenie, ponowny rozruch piecyka,
  • serwis piecyków gazowych w katowickich domach i mieszkaniach – okresowe przeglądy, konserwacja i bieżące naprawy piecyków gazowych oraz ponowny rozruch i kontrola urządzenia w cenie.

Konserwacja piecyków Katowice

Regularna konserwacja piecyków gazowych to gwarancja bezproblemowego funkcjonowania urządzeń grzewczych i bezpieczeństwa domowników. W trakcie zabiegów konserwacyjnych urządzenie i wszystkie jego elementy są dokładnie badane, czyszczone i ponownie sprawdzane pod kątem prawidłowego funkcjonowania. Konserwacja i okresowe przeglądy pozwalają wykryć ewentualne problemy z jakością paliwa oraz instalacją powietrzno-spalinową na tyle wcześnie, by nie zdążyły one wyrządzić poważnych szkód.

 

Umów się na konserwację piecyka gazowego w Katowicach

Dzięki informacjom zebranym podczas przeglądu można z wyprzedzeniem zaplanować prace modernizacyjne i dostosować układ powietrzno-spalinowy tak, aby korzystanie z piecyka było w pełni bezpieczne i ekonomiczne. Specjalista z naszej firmy zaproponuje też ustalenie harmonogramu przeglądów piecyka i kotła gazowego, który zapewni, że urządzenia zawsze będą działały bez zarzutu.

Konserwacja i naprawa piecyków gazowych Katowice – jakie usługi świadczymy?

  • Sprawdzenie poprawności działania piecyka – w jej trakcie weryfikuje się parametry spalania, sprawność piecyka gazowego, stan połączeń oraz działanie wszystkich elementów sterujących.
  • Czyszczenia palnika, komory spalania oraz syfonu kondensatu i wymienników ciepła w układzie odprowadzania spalin – osad ze spalin może powodować problem z funkcjonowaniem i wydajnością piecyka gazowego. Rozwiązaniem jest okresowa konserwacja. Warto też inwestować w dobrej jakości paliwo.
  • Ponowny rozruch i sprawdzenie, czy piecyk gazowy i sterowanie działa prawidłowo – jeżeli po oczyszczeniu wszystkich wrażliwych elementów piec działa prawidłowo, można ponownie go uruchomić.

Regularne przeglądy i konserwacja wydłużają okres eksploatacji piecyków gazowych. Dlatego w niektórych katowickich domach i mieszkaniach cały czas używane są starsze modele popularnych Junkersów. Warto pamiętać, że nowe piecyki także trzeba serwisować. Okresowe przeglądy piecyków gazowych należy wykonywać przynajmniej raz na rok.