Naprawa piecyków gazowych – Żory i okolice

Wszystkie piece gazowe powinny być serwisowane co najmniej raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Serwis pieców to najlepszy sposób, aby zapewnić ich bezpieczną i wydajną pracę. Ochroni Cię to przed wyższymi opłatami za ogrzewanie i zmniejszy prawdopodobieństwo pojawienia się kolejnych  awarii. Zaloeżnie od sposobu użytkowania i typu urządzenia grzewczego, może być konieczny częstszy serwis, podobnie jak w przypadku samochodu. 

Zespół ekspertów firmy Term Instal Technika Grzewcza  ma duże doświadczenie zarówno w serwisie, jak i naprawie urządzeń od różnych producentów takich jak Vaillant, Junkers, Ariston i Viessmann. Serwis wykonujemy szybko i profesjonalnie, używając najnowszych rozwiązań technologicznych i wykorzystując zdobytą przez lata wiedzę. Obszar naszej działalności obejmuje całe Żory i okoliczne miejscowości.

Profesjonalny serwis pieców gazowych w Żorach

Jeśli mieszkasz w Żorach i zależy Ci na kompleksowym przeglądzie piecyka gazowego, nie zwlekaj i już teraz umów się na dogodny dla siebie termin. Nasz technik przyjedzie pod wskazany adres i wykona diagnostykę całego systemu. Konserwacja obejmuje następujące czynności:

  • przegląd instalacji spalinowej kotłów, w tym wszystkich widocznych złączek i uszczelek pod kątem oznak nieszczelności/korozji,
  • sprawdzenie lokalizacji i stanu wylotu spalin, 
  • przegląd obudowy kotła, czyszczenie palnika i komory spalania,
  • kontrola urządzeń zapłonowych, elektrod i lampek kontrolnych, 
  • kontrola syfonów kondensatu i odpływu, 
  • czyszczenie syfonu kondensatu. 

Piec gazowy zostanie również przetestowany zgodnie z instrukcją producenta, aby upewnić się, że zostały spełnione warunki pracy. Po zakończonym zleceniu otrzymasz certyfikat stanowiący potwierdzenie wykonania usługi. W przypadku wykrycia istotnej usterki serwisant może wezwać pogotowie gazowe, które zdemontuje licznik na czas wymiany urządzenia. 

Zaufaj ekspertom od pieców gazowych

Niezależnie od tego, jakie urządzenie gazowe zainstalowano w Twoim domu, nasi doświadczeni inżynierowie przeprowadzą gruntowny serwis i kontrolę kotła oraz udzielą porad, które pomogą poprawić jego wydajność. Mamy również dostęp do oryginalnych części, więc jeśli Twoje urządzenie będzie wymagać wymiany którejś z części, zrobimy to szybko i tanio. Serwis piecyków gazowych Junkers wykonujemy, zachowując najwyższe standardy jakości obsługi. Skontaktuj się z nami już teraz i zadbaj o bezpieczeństwo wszystkich domowników!