Nowoczesne Instalacje Grzewcze

Jesteśmy obecni na rynku już od ponad piętnastu lat. W tym czasie nasi specjaliści pozyskali ogromną wiedzę o różnych typach instalacji grzewczych oraz technik montażowych. W rezultacie jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nawet o najwyższym stopniu złożoności wymagające wykonania nawet największych instalacji. Montaż wszystkich elementów instalacji centralnego ogrzewania przeprowadzamy, bazując na uprawnieniach dozorowych oraz eksploatacyjnych. Zajmując się również sprzedażą pieców gazowych, doprowadziliśmy do tego, że nasza znajomość urządzeń grzewczych pozwala nam na uniknięcie popełnienia kardynalnych błędów podczas montażu.

Nasze usługi

Oferujemy duży wybór profesjonalnych usług związanych z zapewnieniem instalacjom grzewczym optymalnego działania. Montujemy instalacje centralnego ogrzewania, wodne, gazowe oraz kanalizacyjne. Przeprowadzamy próby ciśnieniowe oraz próby szczelności instalacji gazowej. Zajmujemy się również montażem urządzeń, takich jak piecyki oraz kotły gazowe. Wszystkie prace montażowe kończymy kontrolą szczelności. Nasza oferta to także regularna kontrola stanu technicznego instalacji oraz podłączonych do niej sprzętów. Po przeprowadzeniu przeglądów sporządzamy odpowiednią dokumentację potwierdzającą prawidłowe działanie instalacji.

Zajmujemy się również serwisem instalacji centralnego ogrzewania. Uszczelniamy wykryte nieszczelności, wymieniamy filtry gazowe, czyścimy rury chemicznie oraz wymieniamy uszkodzone części na nowe. Zapobiegamy tym samym rozwojowi grzybów, ponownym niedrożnościom oraz słabszej efektywności kotłów w trakcie nadchodzącego sezonu grzewczego.

Nowoczesne instalacje grzewcze - podgrzewacze gazowe - montaż, sprzedaż naprawa

Na życzenie naszych klientów przeprowadzamy również profesjonalną modernizację instalacji w starszych budynkach. Po zapoznaniu się z Twoją koncepcją oraz dotychczasową instalacją pomożemy Ci w doborze najodpowiedniejszych rozwiązań, po czym rozmontujemy stare urządzenia i zastąpimy je nowymi.

Postaw na bezpieczeństwo i niezawodność!

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi. Udzielimy wszystkich istotnych informacji związanych z dostępnymi urządzeniami oraz wyceną usług. Jeśli poszukujesz sprawdzonych specjalistów zajmujących się wykonywaniem lub serwisem instalacji grzewczych, nasz zespół chętnie pomoże Ci w szybkim rozwiązaniu każdego problemu. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś i przekonaj się, dlaczego warto dołączyć do rosnącego grona naszych zadowolonych klientów!

Serwis Junkers, Podgrzewacz Gazowy