Obszar serwisu piecyków gazowych

Serwis Junkers – Katowice, Bytom, Sosnowiec i nie tylko!

Naprawa urządzeń grzewczych Junkersa to jedna z naszych specjalizacji. Serwisujemy, montujemy i naprawiamy zarówno starsze, jak i nowe modele Junkersów. Jakie usługi świadczymy w tym zakresie?

  • Montaż Junkersa – oferujemy fachowy montaż nowych i używanych piecyków, podgrzewaczy oraz kotłów gazowych Junkers, a także urządzeń innych popularnych marek.
  • Okresowy serwis – to usługa, dzięki której twój Junkers będzie funkcjonował bez zarzutu w kolejnym sezonie.
  • Naprawa Junkersa – w razie potrzeby szybko naprawimy Twój piec i przywrócimy mu pełną sprawność. Naprawa i regularne przeglądy to gwarancja bezpieczeństwa i niskiego zużycia paliwa.

Zadzwoń i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić, serwisując piecyki gazowe Junkers w naszej firmie.

 

Serwis kotłów gazowych na terenie Katowic, Bytomia, Sosnowca i okolic

Montujemy, naprawiamy i serwisujemy piece, kotły i podgrzewacze gazowe w wielu miejscowościach w województwie śląskim – w tym w Katowicach, Bytomiu, Sosnowcu, Będzinie, Dąbrowie Górniczej, Zabrzu, Mikołowie i Żorach. Nasze specjalizacje to:
  • naprawa kotłów gazowych na terenie województwa śląskiego – oferujemy szybkie i tanie naprawy gazowych urządzeń grzewczych,
  • montaż piecyków i kotłów gazowych – świadczymy usługi montażu nowych i używanych piecyków i kotłów gazowych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia,
  • przegląd podgrzewaczy, piecyków i kotłów gazowych – dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów. Oferujemy regularne przeglądy okresowe i serwis popularnych Junkersów i innych urządzeń grzewczych.
Zadzwoń i dowiedz się, co zrobić, aby Twoje gazowe urządzenia grzewcze działały bez zarzutu.