Kim jesteśmy

Już od ponad 15. lat, nasza firma specjalizuje się w kompleksowym projektowaniu i tworzeniu instalacji gazowych, wodnych, centralnego ogrzewania oraz kanalizacyjnych. Aby móc zapewnić Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, przykładamy ogromną wagę do regularnych szkoleń naszych pracowników oraz unowocześniania wyposażenia innowacyjnymi sprzętami dostępnymi na rynku. Zajmujemy się montażem i serwisem piecyków gazowych, kierując się przy tym naszym dużym doświadczeniem nabywanym przez lata działalności oraz realizację zleceń o różnych stopniach kompleksowości. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi usługami.

Serwis kotłów i podgrzewaczy gazowych

Nasza oferta obejmuje również profesjonalne przeglądy techniczne oraz naprawę podgrzewaczy gazowych i kotłów. Dzięki dokładnie przeszkolonej kadrze, nowoczesnemu wyposażeniu oraz dużemu asortymentowi części zamiennych, jesteśmy w stanie naprawić niemal każdą usterkę zakłócającą prawidłową pracę instalacji. Jak zauważają producenci urządzeń grzewczych, kotły i podgrzewacze powinny być poddawane przeglądowi technicznemu raz w roku. Tym bardziej zachęcamy zatem do kontaktu z naszym zespołem.

Profesjonalne prace instalacyjne​

Nasi doświadczeni eksperci pomogą Państwu w montażu wszystkich komponentów wchodzących w skład instalacji gazowej, wodnej, kanalizacyjnej oraz centralnego ogrzewania. Na przestrzeni lat zajmowaliśmy się montażem wielu różnego typu urządzeń, jak chociażby piecyki łazienkowe czy podgrzewacze. Dzięki temu nasz zespół wyróżnia się ogromną wiedzą nie tylko na temat samych elementów instalacji, ale też różnych technik montażowych zapewniających szybkość przeprowadzanych prac. Na bieżąco obserwujemy zmieniające się trendy na rynku urządzeń grzewczych, aby móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych zleceniodawców. Wszystkie prace montażowe przeprowadzamy, używając nowoczesnego sprzętu, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i wieloletnią efektywność instalacji.

Modernizacja instalacji oraz źródeł ciepła

Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem, rozumiemy doskonale, jak istotna jest prawidłowo przeprowadzona modernizacja instalacji w budynku. Dlatego pomagamy naszym klientom w znalezieniu najodpowiedniejszych rozwiązań, a następnie przeprowadzamy ich bezpieczny i szybki montaż. Dzięki wymianie starych piecyków gazowych można nie tylko zwiększyć komfort cieplny, ale również sprawić, że instalacja będzie odporniejsza na poważne awarie. Do każdej modernizacji podchodzimy indywidualnie, uwzględniając budżet naszego klienta.

30 lat doświadczeń dla lepszych wyników