Serwis kotłów gazowych Katowice

Jak wybrać serwis kotłów gazowych w Katowicach? Najlepiej skorzystać z usług firmy, która ma uprawnienia do montażu nowych pieców i kotłów oraz budowy instalacji gazowych. Właśnie takie usługi na obszarze Katowic i okolicznych miejscowości świadczy nasz serwis. Zachęcamy do kontaktu wszystkich użytkowników starych i nowych piecyków i kotłów gazowych. Wykonujemy przeglądy, konserwujemy i naprawiamy piece oraz kotły gazowe wszystkich typów. Zadzwoń i dowiedz się, ile wyniósłby koszt naprawy Twojego urządzenia. Wybierz serwis pieców gazowych, który od lat obsługuje katowickie domy i firmy. Postaw na jakość, wiedzę i doświadczenie specjalistów z firmy Term Instal Technika Grzewcza.

Naprawa piecyków gazowych Katowice

Nasza firma wykonuje fachowy serwis piecyków gazowych oraz kotłów na terenie Katowic. Obsługujemy domy, mieszkania, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe oraz katowickie przedsiębiorstwa. Do świadczonych przez nas usług należą:

  • konserwacja piecyków gazowych i kotłów wszystkich typów,
  • montaż urządzeń oraz instalacji gazowych,
  • naprawa nieszczelnych lub niedziałających kotłów i piecyków.

Obszar działania naszej firmy to Katowice i okoliczne miejscowości. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego kosztu konserwacji pieca lub kotła gazowego oraz umówienia terminu wizyty.

 

Serwis piecyków gazowych Katowice – na czym polega?

Serwis piecyków i kotłów gazowych polega na regularnym wykonywaniu okresowych przeglądów technicznych i przeprowadzaniu odpowiednich prac konserwacyjnych. W trakcie takiego przeglądu piecyk gazowy jest dokładnie badany pod kątem stanu technicznego. Serwisant sprawdza działanie poszczególnych elementów oraz wykonuje niezbędne czynności konserwacyjne. Zarówno piece, jak i kotły gazowe należy kontrolować przynajmniej raz w roku.

Kiedy wezwać serwis? Gdy tylko pojawią się oznaki nieprawidłowego funkcjonowania kotła gazowego. Co może być ich przyczyną?

  • W trakcie eksploatacji palnik, układ spalinowy lub któraś z jego części mogą ulec zanieczyszczeniu.
  • Powodem osadzania się zanieczyszczeń są nieprawidłowe parametry spalania. 
  • Źródłem kłopotów może też być paliwo niskiej jakości. 

Piecyki gazowe warto też sprawdzać po zakończeniu sezonu grzewczego, zanim rozpocznie się kolejny. Najlepiej jest skorzystać z oferty firmy, której obszar działania pokrywa się z lokalizacją domu czy mieszkania. Nasz serwis działa na całym obszarze Katowic, a także w innych miejscowościach na Górnym Śląsku. Zachęcamy do kontaktu i sprawdzenia cen oraz dostępności naszych usług serwisowych.