Serwis piecyków gazowych Junkers — Ruda Śląska

Wiele gospodarstw domowych w Rudzie Śląskiej do ogrzewania używa kotłów gazowych. Tego urządzenia grzewcze stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia domowników, jeśli nie są regularnie sprawdzane i serwisowane. Bardzo ważne jest również, aby procesem naprawy zajmowali się wyłącznie licencjonowani i wykwalifikowani specjaliści, ponieważ wszystkie czynności muszą być wykonywane zgodnie z rygorystycznymi wymogami. Zlecając serwis piecyka gazowego certyfikowanemu inżynierowi, zachowujesz gwarancję i zyskujesz spokój w kwestiach związanych z bezpieczeństwem Twoim i domowników. 

Oferta firmy Term Instal Technika Grzewcza jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli gospodarstw domowych, którzy szukają doświadczonej, rzetelnej i taniej firmy wykonującej serwis pieców gazowych Junkers. Ruda Śląska to główny obszar naszej działalności, jednak po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów, wykonamy usługę w całym województwie śląskim. 

Piecyki gazowe Junkers – zaufaj profesjonalistom

Od początku obecności na rynku zdobyliśmy doświadczenie w zakresie przeglądów technicznych urządzeń gazowych. Podejmujemy się serwisowania piecyków gazowych takich producentów jak Junkers, Vaillant, Ariston czy Viessmann. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne i serwisowe tych urządzeń w całym okresie użytkowania. Naprawa wykonana przez certyfikowanego technika jest ważna nie tylko ze względu na bezpieczeństwo. Dzięki nam zachowasz ważną gwarancję. Z każdym zleceniem polepszamy jakość oferowanych usług, aby zapewnić profesjonalizm i komfort zarówno obecnym, jak i nowym klientom.

Montaż piecyków gazowych w Rudzie Śląskiej

Zakres działalności firmy Term Instal Technika Grzewcza to nie tylko serwis. Montaż kotłów gazowych również wchodzi w zakres naszych usług. Zainstalowanie nowego urządzenia powinno zająć od jednego do pięciu dni, zależnie od stopnia skomplikowania zlecenia i ilości wymaganej pracy. Jeśli chcesz przeprowadzić termomodernizację i zmieniasz system ogrzewania na inny, cały proces może być bardziej skomplikowany i czasochłonny. Niezależnie jednak od tego, czy chodzi wyłącznie o naprawdę piecyka, czy remont całej instalacji gazowej możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana przez naszych specjalistów tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W każdym momencie możesz skontaktować się z nami telefonicznie (+48 726 866 843) lub e-mailowo (terminstal@wp.pl).